| Ražotāja daļas numurs : | 9302 0605000 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Belden |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | MULTI-PAIR 4COND 22AWG 5000' |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 9302 0605000 |
|---|---|
| Ražotājs | Belden |
| Apraksts | MULTI-PAIR 4COND 22AWG 5000' |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| spriegums | 300 V |
| Izmantošana | Audio, Control, Instrumentation |
| Aizsardzības veids | Foil |
| Shield Materiāls | Aluminum |
| Vairoga pārklājums | 100% |
| Sērija | Classics |
| Vērtējumi | UL Style 2464 |
| Iesaiņojums | Spool |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 80°C |
| Diriģentu skaits | 4 (2 Pair Twisted) |
| Garums | 5000 (1524.0m) |
| Jakas krāsa | Chrome |
| Jaka (izolācija) Biezums | 0.0320" (0.813mm) |
| Jaka (Izolācija) Materiāls | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jaka (izolācija) diametrs | 0.244" (6.20mm) |
| Iespējas | Drain Wire |
| Diriģents | Solid |
| Dzīslu materiāls | Copper, Tinned |
| Dzīslas izolācija | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Kabeļa tips | Multi-Pair |
| Pamatprodukta numurs | 9302 |







MULTI-PAIR 4CON 22AWG CHROM 500'
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS GOLD
MULTI-PAIR 4CON 22AWG CHROM 500'
MULTI-PAIR 4COND 22AWG 1000'
MULTI-PAIR 4COND 22AWG 1000'
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS GOLD

TUNING TOOL PLASTIC 5.38"
CONN BANANA PLUG SOLDERLESS
MACH SCREW PAN HEAD SLOTTED 4-40
PROTO BOARD 20PIN PLCC SMT SIP